Grafika strony Kariera

Kariera

  • Instalator okablowań

    Obowiązki:

    • Układanie kabli, obsługa elektronarzędzi, drobne prace ręczne.
    • Praca głównie na terenie Wrocławia, okolice oraz całej Polski

    Wymagania:

    • bez doświadczenia lub z doświadczeniem
    • samodzielność
    • dobra organizacja pracy
    • pracowitość

    Oferujemy:

    • terminowe wynagrodzenie
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • pracę w zgranym zespole
    • narzędzia do pracy
    • pakiet prywatnej opieki lekarskiej
  • Elektryk

    Wymagania:

    • Doświadczenie z projektami z branży elektrycznej i teletechnicznej
    • Uprawnienia SEP
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Chęć pracy na miejscu i na delegacji
    • Zaangażowanie w pracę
    • Chęć dalszego rozwoju
    • Efektywność w pracy, dociekliwość i konsekwencja w analizie i rozwiązywaniu problemów
    • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków

    Mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Szkolenie wdrożeniowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Udział w realizacji ciekawych projektów
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Pakiet medyczny
  • Technik- serwisant

    Twój zakres obowiązków

    W ramach współpracy z nami będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac serwisowo-naprawczych oraz uruchomienia systemów ppoż. w tym m.in.:

    •  przeglądy techniczne i konserwacja systemów ppoż. (detekcja/gaszenie/ewakuacja)
    •  prace serwisowo-naprawcze systemów ppoż.;
    •  wykonywanie prac montażowych elementów systemów;
    •  programowanie i uruchomienia central sterujących;
    •  tworzenie protokołów, raportów oraz dokumentacji serwisowej;
    •  odbywanie wizji lokalnych w obiektach;
    •  nadzór i koordynacja bieżących projektów;
    •  współpraca z innymi działami firmy oraz podwykonawcami;
    •  uczestnictwo w odbiorach i naradach koordynacyjnych;

    Montaż, serwisowanie i uruchamianie systemów niskoprądowych:

    • CCTV
    • KD
    • SSWiN

    Wymagania

    • zaangażowanie i przejęcie odpowiedzialności za swoją pracę;
    • wykształcenie min. średnie techniczne – (pref. elektrotechnika/automatyka)
    • uprawnienia SEP 1kV;
    • obsługa programów MsOffice, mile widziane AutoCad;
    • znajomość branży instalacyjnej (niskie prądy / ppoż.);
    • dodatkowym atutem będą uprawnienia CNBOP, znajomość SUG/SSP lub inne branżowe;
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • pracę pełną codziennych wyzwań;
    • otwartą i przyjazną atmosferę na co dzień;
    • współpracę w zgranym zespole;
    • szkolenie oraz możliwość rozwoju osobistego;
    • umowa o prace oraz stabilne zatrudnienie;

    Wynagrodzenie każdorazowo jest omawiane indywidualnie. Jego wysokość jest uzależniona od doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku oraz stopnia przejętej odpowiedzialności;

Realizacje

Współpraca