Grafika strony Systemy alarmowe SSWIN

Systemy alarmowe SSWIN

System wizualizacji

System do wizualizacji systemów bezpieczeństwa, do których zaliczamy:

  • System Sygnalizacji Włamania i Napadu,
  • System Kontroli Dostępu,
  • System Sygnalizacji Pożaru
  • System telewizji przemysłowej

Wkładamy dużo wysiłku w to, by nasze oprogramowanie było wszechstronne i jak najprostsze w obsłudze. IFTER EQU oferuje zaawansowane możliwości konfiguracyjne, a także wiele nowych rozwiązań ułatwiających codzienną pracę i automatyzujących kluczowe procesy. Wielojęzyczność oprogramowania pozwala na dostosowanie go do lokalnego języka.

Stworzyliśmy liczne mechanizmy wspierające użytkownika w sytuacji zagrożenia, takie jak procedury postępowania, komentarze, czy wydruki alarmowe. Dzięki nim, operator może podjąć szybką i efektywną akcję w silnie stresujących okolicznościach. Dostęp do dzienników zdarzeń pozwala przeanalizować podjęte działania i nieustannie je usprawniać. Baza danych światowego lidera, firmy Oracle, zapewnia wysoką stabilność i niezawodność pracy na wielu komputerach jednocześnie.

Ten wielostanowiskowy i skalowalny system idealnie sprawdza się na dużych obiektach militarnych, lotniskach, w biurowcach, fabrykach, itd. Wykorzystanie możliwości integracyjnych IFTER EQU gwarantuje maksymalną efektywność ochrony obiektu.

Realizacje

Współpraca