Grafika strony Kilka słów o firmie

Kilka słów o firmie

Firma MSA działa na rynku od 1990 roku. Podstawowa działalność firmy to prace   elektroinstalacyjne, telekomunikacyjne i przemysłowe.

Wykonujemy instalacje: okablowania strukturalnego, linie światłowodowe, systemy detekcji i sygnalizacji, systemy zabezpieczeń i kontroli dostępu SSWIN, telewizji/monitoringu przemysłowego, sieci kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, rozdzielnie elektroenergetyczne.

Wykonujemy również prace specjalistyczne związane  z przewiertami w stropach i ścianach, oraz pomiary sieci niskoprądowych i elektrycznych.

Od wielu lat z powodzeniem wspieramy utrzymanie ruchu w firmach produkcyjnych. Pomagamy w realizacji nietypowych rozwiązań oraz świadczymy usługi w dorabianiu części maszyn.

Dysponujemy kilkunastoletnim doświadczeniem, co z kolei przełożyło się na mnóstwo przeprowadzonych zleceń jak również stałe utrzymywanie instalacji w odpowiedniej kondycji. Powierzając nam wykonywanie tego rodzaju usług możecie być Państwo pewni, że całość zostanie wykonana sprawnie i w możliwie jak najkrótszym czasie. Tym samym pragniemy podkreślić, że wykonujemy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Wszelkie zapytania prosimy kierować bezpośrednio do naszych pracowników w wygodnej dla Państwa formie: telefonicznie bądź też e-mailowej.

Doświadczenie

Zadowolenie klientów to zdecydowanie podstawa przeprowadzanych działań, dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji, chętnie służąc fachowymi odpowiedziami, ale i doradztwem. Posiadamy optymalnie przystosowany sprzęt, dzięki czemu cały proces serwisowania przebiega sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.

 

Realizacje

Współpraca