Grafika strony Job Offers

Job Offers

  • Manual worker

    Responsibilities:

    • Cable installation, operation of power tools, minor manual work.
    • Work mainly in Wrocław, vicinity and all over Poland.

    Requirements:

    • with or without experience
    • independence
    • well organised
    • hard-working

    What we offer:

    • timely remuneration
    • incentive remuneration system
    • work in a cohesive team
    • working tools
    • private medical care package
  • Electrician

    • Experience with electrical and teletechnical projects
    • SEP authorisations
    • Well organised
    • Ability to work in a team
    • Willingness to work locally and on secondment
    • Commitment to the job
    • Willingness to continue development
    • Efficiency at work, inquisitiveness and consistency in analysing and solving problems
    • Responsibility, diligence and accuracy in the performance of daily duties
    • A category B driving licence is welcome.

    • Employment contract,
    • Essential work tools,
    • Induction training,
    • Opportunities for professional development
    • Participation in the implementation of interesting projects
    • Interesting and challenging work in a dynamically developing company.
    • Medical package
  • Technik- serwisant

    Twój zakres obowiązków

    W ramach współpracy z nami będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac serwisowo-naprawczych oraz uruchomienia systemów ppoż. w tym m.in.:

    •  przeglądy techniczne i konserwacja systemów ppoż. (detekcja/gaszenie/ewakuacja)
    •  prace serwisowo-naprawcze systemów ppoż.;
    •  wykonywanie prac montażowych elementów systemów;
    •  programowanie i uruchomienia central sterujących;
    •  tworzenie protokołów, raportów oraz dokumentacji serwisowej;
    •  odbywanie wizji lokalnych w obiektach;
    •  nadzór i koordynacja bieżących projektów;
    •  współpraca z innymi działami firmy oraz podwykonawcami;
    •  uczestnictwo w odbiorach i naradach koordynacyjnych;

    Montaż, serwisowanie i uruchamianie systemów niskoprądowych:

    • CCTV
    • KD
    • SSWiN

    Wymagania

    • zaangażowanie i przejęcie odpowiedzialności za swoją pracę;
    • wykształcenie min. średnie techniczne – (pref. elektrotechnika/automatyka)
    • uprawnienia SEP 1kV;
    • obsługa programów MsOffice, mile widziane AutoCad;
    • znajomość branży instalacyjnej (niskie prądy / ppoż.);
    • dodatkowym atutem będą uprawnienia CNBOP, znajomość SUG/SSP lub inne branżowe;
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • pracę pełną codziennych wyzwań;
    • otwartą i przyjazną atmosferę na co dzień;
    • współpracę w zgranym zespole;
    • szkolenie oraz możliwość rozwoju osobistego;
    • umowa o prace oraz stabilne zatrudnienie;

    Wynagrodzenie każdorazowo jest omawiane indywidualnie. Jego wysokość jest uzależniona od doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku oraz stopnia przejętej odpowiedzialności;

Completed projects

Partners